Produkter: 0    Totalt: 0:-
Kundvagn
Sök
Hem Om oss Kontakta oss Kampanjer Försäljningsvillkor Service Avtal Internet

 

 

Nätverkskort


Visa samtliga produkter
Starta parametersök  
Ändra söket
Sortera på 
Visar 1-60 av 606 objekt 1 2 3 4 5 ... 11 Nästa
ACCELL
 = På lager
 = Inte på lager
ACCELL USB 3.0 to Gigabit Ethernet Adapter Mac passthrough
ACCELL USB 3.0 to Gigabit Ethernet Adapter Mac passthrough
SKU: J141B-005B-2
Gränssnitt: USB  -  Hastighet: 1Gbps  -  Media: Koppar  -  Portar: 1
ACCELL USB-C till Gigabit Ethernet Adapter, WOL, Auto MDIX, 0,15, svar
ACCELL USB-C till Gigabit Ethernet Adapter, WOL, Auto MDIX, 0,15, svar
SKU: U187B-001B
Gränssnitt: USB  -  Hastighet: 1Gbps  -  Media: Koppar  -  Portar: 1
Allied Telesis
Allied Telesis MNGM CONSOLE CBL KIT USB TYPE A 990-006541-00
Allied Telesis MNGM CONSOLE CBL KIT USB TYPE A 990-006541-00
SKU: AT-VT-KIT3
Gränssnitt: USB  -  Hastighet: 0Mbps  -  Media: Koppar  -  Portar: 1
Allied Telesis SECURE PCI-E X1 COPPER 990-002689-901
Allied Telesis SECURE PCI-E X1 COPPER 990-002689-901
SKU: AT-2912T-901
Gränssnitt: PCI-E  -  Hastighet: 1Gbps  -  Media: Koppar  -  Portar: 1
Allied Telesis PCI-Express Fiber Adapter Card
Allied Telesis PCI-Express Fiber Adapter Card
SKU: AT-2711FX/ST-001
Gränssnitt: PCI  -  Hastighet: 100Mbps  -  Media: Fiber  -  Portar: 1
Allied Telesis 100FX/SC PCIE ADAPTER CARD PXE UEFI
Allied Telesis 100FX/SC PCIE ADAPTER CARD PXE UEFI
SKU: AT-2711FX/SC-901
Gränssnitt: PCI  -  Hastighet: 100Mbps  -  Media: Fiber  -  Portar: 1
Allied Telesis 100FX/ST PCIE ADAPTER CARD PXE UEFI
Allied Telesis 100FX/ST PCIE ADAPTER CARD PXE UEFI
SKU: AT-2711FX/ST-901
Gränssnitt: PCI-E  -  Hastighet: 100Mbps  -  Media: Fiber  -  Portar: 1
Allied Telesis TAA 100MBPS PCI-EXP F.ADPT CARD FAST ETHERNET LC CONNECTOR
Allied Telesis TAA 100MBPS PCI-EXP F.ADPT CARD FAST ETHERNET LC CONNECTOR
SKU: AT-2711FX/LC-901
Allied Telesis PCI-E GB FIB.ADAPCARD WOLSFP 990-005058-001 IN
Allied Telesis PCI-E GB FIB.ADAPCARD WOLSFP 990-005058-001 IN
SKU: AT-2914SP-001
Gränssnitt: PCI-E  -  Hastighet: 1Gbps  -  Media: Fiber  -  Portar: 1
Allied Telesis TAA 1000X (SFP)PCIE GIGABIT ADP CARD (NIC) 990-006061-901
Allied Telesis TAA 1000X (SFP)PCIE GIGABIT ADP CARD (NIC) 990-006061-901
SKU: AT-2911SFP-901
Allied Telesis FE CARD M2 FIBER SC 990-004931-001 IN
Allied Telesis FE CARD M2 FIBER SC 990-004931-001 IN
SKU: AT-27M2/SC-AA-001
Media: Fiber
Allied Telesis TAA 100FX/LC M.2 FAST ETHERNET FIBER ADAPTER CARD PXE UEFI
Allied Telesis TAA 100FX/LC M.2 FAST ETHERNET FIBER ADAPTER CARD PXE UEFI
SKU: AT-27M2/SC-AE-901
Allied Telesis GE CARD PCI-E DUAL P 2*SFP 990-005526-901 IN
Allied Telesis GE CARD PCI-E DUAL P 2*SFP 990-005526-901 IN
SKU: AT-2911SFP/2-901
Gränssnitt: PCI-E  -  Hastighet: 1Gbps  -  Media: Fiber  -  Portar: 2
Allied Telesis PCI-EXPRESS FIBER ADAPTER CARD
Allied Telesis PCI-EXPRESS FIBER ADAPTER CARD
SKU: AT-2914SX/LC-001
Gränssnitt: PCI-E  -  Hastighet: 1Gbps  -  Media: Fiber  -  Portar: 1
Allied Telesis TAA SFP POE+ NIC LF   CARD
Allied Telesis TAA SFP POE+ NIC LF CARD
SKU: AT-2914GP/SP-901
Allied Telesis TAA 1000SX/LC PCIE ADPTCARD 990-005524-901
Allied Telesis TAA 1000SX/LC PCIE ADPTCARD 990-005524-901
SKU: AT-2911SX/LC-901
Gränssnitt: PCI-E  -  Hastighet: 1Gbps  -  Media: Fiber  -  Portar: 1
Allied Telesis TAA 1000SX/ST PCIE ADPTCARD 990-005593-901
Allied Telesis TAA 1000SX/ST PCIE ADPTCARD 990-005593-901
SKU: AT-2911SX/ST-901
Gränssnitt: PCI-E  -  Hastighet: 1Gbps  -  Media: Fiber  -  Portar: 1
Allied Telesis TAA 1000SX/SC PCIE ADPTCARD 990-005522-901
Allied Telesis TAA 1000SX/SC PCIE ADPTCARD 990-005522-901
SKU: AT-2911SX/SC-901
Gränssnitt: PCI-E  -  Hastighet: 1Gbps  -  Media: Fiber  -  Portar: 1
Allied Telesis TAA RJ45 10G NIC LF   CARD
Allied Telesis TAA RJ45 10G NIC LF CARD
SKU: AT-DNC10T-901
Allied Telesis TAA SFP 10G NIC LF   CARD
Allied Telesis TAA SFP 10G NIC LF CARD
SKU: AT-DNC10SP-901
Allied Telesis AT-2911STX/ SC-001
Allied Telesis AT-2911STX/ SC-001
SKU: AT-2911STX/SC-001
Gränssnitt: PCI-E  -  Hastighet: 1Gbps  -  Media: Fiber, Koppar  -  Portar: 1
Allied Telesis TAA 1000SX/LC M.2 GIGABIT FIBER ADAPTER CARD PXE UEFI
Allied Telesis TAA 1000SX/LC M.2 GIGABIT FIBER ADAPTER CARD PXE UEFI
SKU: AT-29M2/SC-AE-901
Allied Telesis GE CARD M2 FIBER SC 990-004932-001
Allied Telesis GE CARD M2 FIBER SC 990-004932-001
SKU: AT-29M2/SC-AA-001
Media: Fiber
Allied Telesis TAA LC 10G NIC LF   CARD
Allied Telesis TAA LC 10G NIC LF CARD
SKU: AT-DNC10LC-901
Allied Telesis SINGLE PORT FIBER GB NIC FOR 32-BIT PCIE X1 BUS LC CONNECTOR
Allied Telesis SINGLE PORT FIBER GB NIC FOR 32-BIT PCIE X1 BUS LC CONNECTOR
SKU: AT-2911LX/LC-001
Gränssnitt: PCI-E  -  Hastighet: 1Gbps  -  Media: Fiber  -  Portar: 1
Allied Telesis PCI-EXPRESS (PCIE) 1000SX MMF LC CONNECTOR 10KM SINGLE OPTICS EN
Allied Telesis PCI-EXPRESS (PCIE) 1000SX MMF LC CONNECTOR 10KM SINGLE OPTICS EN
SKU: AT-2972LX10/LC-001
Gränssnitt: PCI  -  Hastighet: 1Gbps  -  Media: Fiber  -  Portar: 1
Allied Telesis 1X100G QSFP28 PORT LINE CARD FOR SBX908 GEN2 1YR NCP SUPPORT
Allied Telesis 1X100G QSFP28 PORT LINE CARD FOR SBX908 GEN2 1YR NCP SUPPORT
SKU: AT-XEM2-1CQ-B01
Allied Telesis 4X 1/10G SFP+ AND 4X 100M/ 1/ 2.5 10GBASE-T PORTS LINE CARD
Allied Telesis 4X 1/10G SFP+ AND 4X 100M/ 1/ 2.5 10GBASE-T PORTS LINE CARD
SKU: AT-XEM2-8XSTM-B01
Allied Telesis 12X1/ 2.5/ 5/ 10GBASET PORTS LINEC FOR SBX908GEN2 1YR NCP IN
Allied Telesis 12X1/ 2.5/ 5/ 10GBASET PORTS LINEC FOR SBX908GEN2 1YR NCP IN
SKU: AT-XEM2-12XTM-B01
Allied Telesis 4X 1/10G SFP+ AND 4X 100M/ 1/ 2.5 10GBASE-T PORTS LINE CARD
Allied Telesis 4X 1/10G SFP+ AND 4X 100M/ 1/ 2.5 10GBASE-T PORTS LINE CARD
SKU: AT-XEM2-8XSTM-B05
Portar: 4
Allied Telesis 12X1/ 2.5/ 5/ 10GBASET PORTS LINEC FOR SBX908GEN2 5YR NCP IN
Allied Telesis 12X1/ 2.5/ 5/ 10GBASET PORTS LINEC FOR SBX908GEN2 5YR NCP IN
SKU: AT-XEM2-12XTM-B05
APPLE
APPLE Thunderbolt to Gigabit Ethernet Adapter
APPLE Thunderbolt to Gigabit Ethernet Adapter
SKU: MD463ZM/A
Expertrecensioner: 3 recensioner
Gränssnitt: Thunderbolt  -  Hastighet: 1Gbps  -  Media: Koppar  -  Portar: 1
APPLE USB Ethernet Adapte MC704ZM/A
APPLE USB Ethernet Adapte MC704ZM/A
SKU: MC704ZM/A
Gränssnitt: USB  -  Hastighet: 100Mbps  -  Media: Fiber  -  Portar: 1
APPLE Promise SANLink3 N1 - Nätverksadapter - USB 3.1 / Thunderbolt 3 - 100M/ 1G/ 2.5G/ 5G/ 10 Gigabit Ethernet x 1
APPLE Promise SANLink3 N1 - Nätverksadapter - USB 3.1 / Thunderbolt 3 - 100M/ 1G/ 2.5G/ 5G/ 10 Gigabit Ethernet x 1
SKU: HM4H2ZM/A
Gränssnitt: Thunderbolt  -  Hastighet: 10Gbps  -  Media: Koppar  -  Portar: 1
ASSMANN Electronic
ASSMANN Electronic DIGITUS GIGABIT ETHERNET ADAPTER USB 3.0 TYP C IN
ASSMANN Electronic DIGITUS GIGABIT ETHERNET ADAPTER USB 3.0 TYP C IN
SKU: DN-3024
Gränssnitt: USB  -  Hastighet: 100Mbps  -  Media: Fiber  -  Portar: 1
ASSMANN Electronic DIGITUS PCI EXPRESS CARD GIGABIT S
ASSMANN Electronic DIGITUS PCI EXPRESS CARD GIGABIT S
SKU: DN-10160
Gränssnitt: PCI-E  -  Hastighet: 1Gbps  -  Media: Fiber, Koppar  -  Portar: 1
ASSMANN Electronic 1-PORT 10G SFP PCIE NETWORKCARD INTEL JL82599EN IN
ASSMANN Electronic 1-PORT 10G SFP PCIE NETWORKCARD INTEL JL82599EN IN
SKU: DN-10161
Gränssnitt: PCI-E  -  Hastighet: 10Gbps  -  Media: Fiber, Koppar  -  Portar: 1
ASSMANN Electronic 2-PORT 10G SFP PCIE NETWORKCARD INTEL JL82599ES IN
ASSMANN Electronic 2-PORT 10G SFP PCIE NETWORKCARD INTEL JL82599ES IN
SKU: DN-10162
Gränssnitt: PCI-E  -  Hastighet: 10Gbps  -  Media: Fiber, Koppar  -  Portar: 2
ASUS
ASUS PL-N12 802,11n 300 Mbps
ASUS PL-N12 802,11n 300 Mbps
SKU: 90IG01V0-BO2100
Expertrecensioner: 4 recensioner
Gränssnitt: Nät / Ethernet  -  Hastighet: 500Mbps  -  Media: Elnätet  -  Portar: 2
ASUS LAN ASUS PCE-C2500 2.5Gbps PCI-E RJ45 Ethernet card
ASUS LAN ASUS PCE-C2500 2.5Gbps PCI-E RJ45 Ethernet card
SKU: 90IG0660-MO0R00
ASUS NIC PCIe Asus 10G XG-C100C 2
ASUS NIC PCIe Asus 10G XG-C100C 2
SKU: 90IG0440-MO0R00
Gränssnitt: PCI-E  -  Hastighet: 10Gbps  -  Media: Koppar  -  Portar: 1
ASUS XG-C100f 10 Gigabit Ethernet Adapter SFP+
ASUS XG-C100f 10 Gigabit Ethernet Adapter SFP+
SKU: 90IG0490-MO0R00
Gränssnitt: PCI-E  -  Hastighet: 10Gbps  -  Media: Fiber  -  Portar: 1
ASUS Server PEB-10G/ 57840-2T (Gift)
ASUS Server PEB-10G/ 57840-2T (Gift)
SKU: 90SC0670-M0UAY0
Gränssnitt: PCI-E  -  Hastighet: 10Gbps  -  Media: Fiber  -  Portar: 2
ASUS PEB-10G/ 57840-2S
ASUS PEB-10G/ 57840-2S
SKU: 90SC05V1-M0UAY0
Gränssnitt: PCI-E  -  Hastighet: 10Gbps  -  Media: Fiber  -  Portar: 1
ASUS LAN card PEI-10G/ 82599-2S
ASUS LAN card PEI-10G/ 82599-2S
SKU: 90SC06N0-M0UAY0
Gränssnitt: PCI-X  -  Hastighet: 10Gbps  -  Media: Fiber  -  Portar: 2
ASUS MCX4/ / MELLANOX/ MCX4121A-ACAT PCIE 25G LAN CARD
ASUS MCX4/ / MELLANOX/ MCX4121A-ACAT PCIE 25G LAN CARD
SKU: 90SKC000-M44AN0
ASUS MCX4/ / MELLANOX/ MCX4421A-ACAN LAN CARD OCP 2PORT 25G
ASUS MCX4/ / MELLANOX/ MCX4421A-ACAN LAN CARD OCP 2PORT 25G
SKU: 90SKC000-M45AN0
AXAGON
AXAGON PCI-Express Giga Ethernet Realtek + LP Factory Sealed
AXAGON PCI-Express Giga Ethernet Realtek + LP Factory Sealed
SKU: PCEE-GRH
Gränssnitt: PCI-E  -  Hastighet: 1Gbps  -  Media: Koppar  -  Portar: 1
BELKIN
BELKIN USB2.0 to Ethernet Adapter
BELKIN USB2.0 to Ethernet Adapter
SKU: F4U047BT
Expertrecensioner: 2 recensioner
Gränssnitt: USB  -  Hastighet: 100Mbps  -  Media: Fiber  -  Portar: 1
BELKIN USB 3.0 Gigabit Ethernet Adapter
BELKIN USB 3.0 Gigabit Ethernet Adapter
SKU: B2B048
Expertrecensioner: 1 recensioner
Gränssnitt: USB  -  Hastighet: 1Gbps  -  Media: Koppar  -  Portar: 1
BELKIN USB-C to Gigabit Adapter
BELKIN USB-C to Gigabit Adapter
SKU: F2CU040BTBLK
Gränssnitt: USB  -  Hastighet: 1Gbps  -  Media: Koppar  -  Portar: 1
BELKIN USB-C Multimedia Adapter GBE HDMI VGA
BELKIN USB-C Multimedia Adapter GBE HDMI VGA
SKU: INC001BTBK
BELKIN Adapter USB-C 3.1 towards Ethernet
BELKIN Adapter USB-C 3.1 towards Ethernet
SKU: F4U090BTBLK
Expertrecensioner: 1 recensioner
Gränssnitt: USB  -  Hastighet: 5Gbps  -  Media: Koppar  -  Portar: 4
BELKIN Lightning to Ethernet Adapter Pass Thru /White
BELKIN Lightning to Ethernet Adapter Pass Thru /White
SKU: B2B165bt
Gränssnitt: Nät / Ethernet  -  Hastighet: 1Gbps  -  Media: Koppar  -  Portar: 1
BLACK BOX
BLACK BOX Video Adapter Dongle - USB 3.1 to RJ-45 Factory Sealed
BLACK BOX Video Adapter Dongle - USB 3.1 to RJ-45 Factory Sealed
SKU: VA-USBC31-RJ45
Gränssnitt: USB  -  Hastighet: 1Gbps  -  Media: Koppar  -  Portar: 1
BLACK BOX 1000BaseX Fiber PCI NIC 64/32 - Multi-m SC Factory Sealed
BLACK BOX 1000BaseX Fiber PCI NIC 64/32 - Multi-m SC Factory Sealed
SKU: LH1660C-SC
Gränssnitt: PCI  -  Hastighet: 1Gbps  -  Media: Fiber  -  Portar: 2
BLACK BOX 1000BaseX Fiber PCI NIC 64/32 - Multi-m LC Factory Sealed
BLACK BOX 1000BaseX Fiber PCI NIC 64/32 - Multi-m LC Factory Sealed
SKU: LH1660C-LC
Gränssnitt: PCI  -  Hastighet: 1Gbps  -  Media: Fiber  -  Portar: 1
BLACK BOX 26 Port Gigabit Ethernet Switch WEB SMAR Factory Sealed
BLACK BOX 26 Port Gigabit Ethernet Switch WEB SMAR Factory Sealed
SKU: LGB2126A
BLACK BOX 10-GbE PCIe Network Adapter (NIC) -(2) SFP+ Ports Factory Sealed
BLACK BOX 10-GbE PCIe Network Adapter (NIC) -(2) SFP+ Ports Factory Sealed
SKU: LH3001-R2
Gränssnitt: PCI  -  Hastighet: 10Gbps  -  Media: Fiber  -  Portar: 2
BROADCOM
BROADCOM NetXtreme E-Series N210TP - Nätverksadapter - PCIe 3.0 x8 - Gigabit Ethernet/ 10 Gb Ethernet x 2
BROADCOM NetXtreme E-Series N210TP - Nätverksadapter - PCIe 3.0 x8 - Gigabit Ethernet/ 10 Gb Ethernet x 2
SKU: BCM957416N4160C
Gränssnitt: PCI-E  -  Hastighet: 10Gbps  -  Media: Koppar  -  Portar: 2
Visar 1-60 av 606 objekt 1 2 3 4 5 ... 11 Nästa
Logga in
  
 
Logga in
Ny kund? Tryck här!
Glömt lösenord?
Bygg din dator
Konfiguratorer

  

  

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kategorier       Tillverkare