Var god vänta...
Produkten har lagts till i kundvagnen. Se kundvagnen här
Kundvagnen är tom

EATON TRIPPLITE Cisco-Compatible SFP-10G-SR 10Gbase-SR SFP+ Transceiver DDM Multimode LC 850nm 300M

Förstasidan Kommunikation Kablar EATON TRIPPLITE Cisco-Compatible SFP-10G-SR 10Gbase-SR SFP+ Transceiver DDM Multimode LC 850nm 300M
Du måste logga in för att kunna handla/se priser.
EATON TRIPPLITE Cisco-Compatible SFP-10G-SR 10Gbase-SR SFP+ Transceiver DDM Multimode LC 850nm 300M (N286-10GSR-MDLC)

EATON TRIPPLITE Cisco-Compatible SFP-10G-SR 10Gbase-SR SFP+ Transceiver DDM Multimode LC 850nm 300M

Artikelnr:
N286-10GSR-MDLC
EAN:
37332185495
Förväntad i lager 2024-03-14